Třetí kolo Kutnohorské hasičské ligy

29.06.2013 23:12

Dnešní třetí kolo KHL pořádané v blízkosti fotbalového hřiště v Malešově vyneslo Radovesnicím druhý letošní ligový pohár!

Ačkoli došlo po několika letech v ligové soutěži ke změně na postu proudaře, který si týden před závody přivodil kuriozní zranění (shodou okolností se jedná o mojí osobu), nebyla tato změna na výkonu družstva vůbec znát a na poměry panující v dosavadním průběhu sezony dosáhli kluci slušného času 26,03 s. Tento čas nestačil pouze na křesetické "béčko" (25,85 s) a dnes suverénní Zibohlavy, které časem 24,20 s nedaly ostatním týmům pražádnou šanci na vítězství. Na čtvrtém místě se umístil další tým reprezentující kolínský okres - Drahobudice. Díky zaváhání Vlastějovic (6.) a Červeného Hrádku (5.) se náš tým posunul na druhé místo průběžných výsledků dosavadního průběhu ligy.

Další kolo se jistě již chystá na Červeném Hrádku, protože vůně nedokonale spálené nafty z hasičských Avií se místním areálem rozlyne již tento pátek.

Komentář a fotogalerie profesionála zde a tady.

TabulkaKHL2013.xls (32256)
vysledkovka.malesov.doc (59904)